Pracovník ve výrobě- nástup možný ihned!

Přidejte se k nám do našeho inovativního výrobního závodu suchých maltových směsí, který sídlí v Brně, a buďte klíčovou součástí našeho týmu!

A jaká je náplň práce?

• Procesy spojené s přípravou písku pro výrobu

• Zodpovědnost za kvalitu připraveného materiálu – vlhkost, zrnitost, množství

• Udržování a správa svěřených zařízení

• Dodržování výrobních postupů a spolupráce s laboratoří

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

• Časovou flexibilitu a manuální zručnost

Výhodou, nikoli podmínkou: strojnický průkaz (obsluha stavebních strojů, zkušenosti s VZV, ŘP skupiny C nebo T

Co dostanete na oplátku:

• Stabilní zázemí nadnárodní společnosti

• Jednosměnný/dvousměnný provoz podle sezóny

• Práce PO - PÁ

• Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice

• Široké spektrum benefitů: příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, benefitní karty UP, zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce

 Nástup možný ihned!

Připojte se k nám a buďte součástí naší úspěšné a dynamické společnosti!

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Production, region Brno

Vedoucí údržby - výrobní firma

  • FreeCon
  • Brno
  • 60 - 70 000 Kč/měs

Máte víceletou praxi ve vedení týmu v rámci oddělení údržby výrobního podniku? Rádi a efektivně dovedete komunikovat s lidmi a dokážete operativně reagovat na vzniklé situace? Hledáte uplatnění u…

Operátor výroby - nástup ihned!

  • HOFMANN WIZARD
  • Brno - Slatina
  • 23 - 30 000 Kč/měs

Hledáme spolehlivého operátora výroby! Tato pozice je ideální pro uchazeče, kteří mají zájem o práci v dynamickém prostředí a mají schopnost rychle se adaptovat na změny. Nabízíme příjemné pracovní…

Konstruktér (m/ž)

  • Jihomoravský kraj
  • Dohodou

Hledáš práci na pozici Konstruktéra? Zajímá tě oblast automotivu? Umíš anglicky? Chceš profesionálně růst? My ti tu příležitost dáme! Nabízíme spolupráci na HPP nebo IČ!Jsme mladá a dynamická firma,…