Kierowca - praca dodatkowa

Szukasz dodatkowej pracy, aby sobie dorobić? Masz dużo wolnego czasu w tygodniu? Lubisz branżę motoryzacyjna i jazdę samochodem? Zaaplikuj do nas na stanowisko Kierowcy!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Transport pojazdów między naszymi oddziałami na kołach
  • Jazda autem do klienta

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności

Co otrzymujesz w zamian:

  • umowę zlecenie, ze stawka 29 zł brutto
  • elastyczność czasowa
  • pracę w silnej i stabilnej międzynarodowej firmie z możliwościa dalszego rozwoju
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Other, region Bydgoszcz

Servírka/číšník v Restauraci XXXLutz - Praha Stodůlky

  • XXXLutz
  • Praha - Stodůlky
  • Dohodou

Toužíš po práci v systémové gastronomii, kde lze nalézt čas pro rodinu a své koníčky díky příznivé otevírací době?Přidej se k XXXLutz!

Montér nábytku a kuchýň

  • XXXLutz
  • Ivanka pri Dunaji
  • 1 300 - 1 800 EUR/mes

Túžiš po práci s voľnými víkendmi a vysokým zárobkom?Pridaj sa k XXXLutz!

Zástupce vedoucího servisního centra

  • XXXLutz
  • Dohodou

Toužíš po změně? Chceš se realizovat a zúročit svoje XXXL zkušenosti  vedením vlastních týmů montérů a techniků?Přidej se k XXXLutz.