Kierowca - praca dodatkowa

Szukasz dodatkowej pracy, aby sobie dorobić? Masz dużo wolnego czasu w tygodniu? Lubisz branżę motoryzacyjna i jazdę samochodem? Zaaplikuj do nas na stanowisko Kierowcy!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Transport pojazdów między naszymi oddziałami na kołach
  • Jazda autem do klienta

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności

Co otrzymujesz w zamian:

  • umowę zlecenie, ze stawka 29 zł brutto
  • elastyczność czasowa
  • pracę w silnej i stabilnej międzynarodowej firmie z możliwościa dalszego rozwoju
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Ostatní, region Bydgoszcz

Prodejce v showroomu bytových doplňků

  • XXXLutz
  • Brno-Modříce
  • 25 - 30 000 Kč/měs

Toužíš po práci, kde využiješ svůj talent pro design a rád pracuješ v přátelském a veselém kolektivu?Přidej se k XXXLutz!

Prodejce v showroomu bytových doplňků

Garanční technik

  • HOFMANN WIZARD
  • Jihomoravský kraj
  • 35 - 50 000 Kč/měs

Hledáme Garančního technika!Máte strojírenské vzdělání a zálibu v zemědělské technice?Zašlete nám svůj životopis, hledáme právě Vás!

Garanční technik