Mérnökségi vezető

Megbízó partnerünk egy Kelet-Magyarországon jól ismert, gépiparban tevékenykedő multinacionális vállalat.

Jelenleg a Mérnökség vezetőjét keressünk hozzájuk, akinek az alábbi feladati lennének:

Mi lesz a legfontosabb feladata:

• Vevőktől érkezett műszaki dokumentációk beiktatása/bevezetése. Belső dokumentációk ellenőrzése

• Beosztottak irányítása és koordinálása

• Szerszámozási és olaj költségek kontrollja, tesztek kiértékelése

• CNC programok verzió kontroljának és archiválásának szervezése

• APQP/audit/vezetőségi üléseken való aktív részvétel

• Árajánlatokhoz költségkalkulációk és utókalkulációk készítése

• Műszaki kapcsolattartás olaj / szerszám / gép beszállítókkal

• Szerszámtesztek lefolytatása

• Szerszámok újra munkálásának megszervezése, tartalék alkatrészek figyelemmel kísérése (Blade-k távtartók, gyémántok)

• Új gépek beszerzése esetén kapcsolattartás a gyártókkal, szervizekkel

• Olaj, emulzió, hűtőfolyadék, gyártásközi konzerváló anyagok biztosítása, tesztek elvégzése

• Műszaki dokumentációk elkészítése: rajzok és process flow

• Részvétel a vevői és ISO auditokon

• Belső oktatások megtartása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség

• Angol tárgyalóképes nyelvtudás

• Szakmai tapasztalat mérnökként min: 6-8 év

vezetőként: kb. min 2 év

• Speciális szakmai ismeretek: PFMEA/ PPAP/ APQP

• Egyéb követelmény: IATF 16949 ismeret előny

Mit kap cserébe:

• Stabil munkakörnyezet

• Brit vállalati kultúra

• Karrierprogram

• Támogató csapat

• Versenyképes fizetés (cafeteria, bónusz, bejárási támogatás)

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

HR Generalista

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Békés megye
  • Megállapodás alapján

Megbízó partnerünk a fémmegmunkálásban jól ismert, brit vállalati kultúrával rendelkező cég, akik immár majdnem 200 fős létszámmal rendelkeznek, és folyamatosan bővülnek. Ez a bővülés piaci…

Termelési Mérnök

Megbízó partnerünk Kelet-Magyarországon jól ismert, gépiparban tevékenykedő  multinacionális vállalat.Jelenleg egy Mérnököt keresünk hozzájuk, aki angolul magabiztosan kommunikál, és fémipari gyártás…