Pracovník ve výrobě- nástup možný ihned!

Přidejte se k nám do našeho inovativního výrobního závodu suchých maltových směsí, který sídlí v Brně, a buďte klíčovou součástí našeho týmu!

A jaká je náplň práce?

• Procesy spojené s přípravou písku pro výrobu

• Zodpovědnost za kvalitu připraveného materiálu – vlhkost, zrnitost, množství

• Udržování a správa svěřených zařízení

• Dodržování výrobních postupů a spolupráce s laboratoří

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

• Časovou flexibilitu a manuální zručnost

Výhodou, nikoli podmínkou: strojnický průkaz (obsluha stavebních strojů, zkušenosti s VZV, ŘP skupiny C nebo T

Co dostanete na oplátku:

• Stabilní zázemí nadnárodní společnosti

• Jednosměnný/dvousměnný provoz podle sezóny

• Práce PO - PÁ

• Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice

• Široké spektrum benefitů: příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, benefitní karty UP, zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce

 Nástup možný ihned!

Připojte se k nám a buďte součástí naší úspěšné a dynamické společnosti!