Pracownik myjni samochodowej - Bielany Wrocławskie

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!
Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych :)

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży.
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz.
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu).
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach.
  • Realizacja drobnych napraw w salonie sprzedaży.
  • Fotografowanie aut.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Świetną atmosferę w zespole.
  • Pracę na zmiany po 12 godzin (14/15 dni pracujących w m-cu).
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Montážní dělník

  • HOFMANN WIZARD
  • Karlovarský kraj
  • Dohodou

Pro našeho prestižního klienta, jednoho z předních hráčů v oboru výroby kancelářských a sanitárních kontejnerů, hledáme právě vás – zručného montážního dělníka. Přidejte se a společně s námi…

Administrativní podpora prodejny/hlavní pokladní Möbelix Stodůlky

  • Möbelix
  • Praha hl.m.
  • 24 - 26 000 Kč/měs

Jak skloubit práci v obchodě s kancelářskou prací? Jednoduše je propoj – staň se administrativní podporou prodejny a zároveň vedoucí/m pokladní/m prodejny Möbelix v Praze Stodůlkách.

Prodejce bytových doplňků Möbelix Stodůlky

  • Möbelix
  • 21 - 25 000 Kč/měs

V bytových doplňcích je frmol. Zákazníků je pořád dost. Budeš prodávat bytový textil, koberce, svítidla a dekorace. Ale také se starat o oddělení, aby bylo čisté, zboží srovnané a doplněné. Občas…