Pracownik myjni samochodowej - Bielany Wrocławskie

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!
Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych :)

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży.
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz.
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu).
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach.
  • Realizacja drobnych napraw w salonie sprzedaży.
  • Fotografowanie aut.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Świetną atmosferę w zespole.
  • Pracę na zmiany po 12 godzin (14/15 dni pracujących w m-cu).
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Poslat nabídku na e-mail