Přidejte se k týmu elektroúdržby | až 45 000 Kč | ranní a odpolední směny |

Baví Vás moderní technologie? Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6? Potom hledáme právě Vás! Připojte se k nám do týmu elektroúdržby v našem moderním závodě ještě dnes.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  •  práce s moderními stroji a robotickými systémy
  •  podílení se na zvyšování kvality a produktivity
  •  řešení technických problémů, analýza příčin a návrhy preventivních opatření
  •  kontrola stavu náhradních dílů
  •  příprava provozní dokumentace

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (nově Zákon č. 250/2021 Sb.) – možnost dodělání §5 nebo §6
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu – 7,75 hodin denně (6:00-14:30 a 14:00-22:30)

  • plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč za každou odpracovanou směnu
  • 5 dnů osobního volna navíc – celkem tedy budete mít 25 dní volna
  • možnost karierního růstu na vedoucího směny
  • motivační bonusy ve výši až poloviny měsíční mzdy
  • čisté pracovní prostředí
  • docházkový bonus ve výši 300 Kč každé čtvrtletí
  • příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Pokladní/administrativní pracovník Möbelix Hradec Králové

  • Möbelix
  • Královéhradecký kraj
  • 18 - 20 000 Kč/měs

Přidej se k nám jako Pokladní v Möbelix a udělej rozdíl! Zamysleli jste se někdy nad tím, kdo má největší vliv na to, jestli zákazník opouští obchod s úsměvem? Ano, je to právě Pokladní. Pro nás je…

Administrativní podpora, vedoucí pokladní Möbelix Hradec Králové

  • Möbelix
  • Dohodou

Vyhovuje Ti pevný řád administrativy a zároveň máš ráda šum na prodejně a kontakt s lidmi? Staň se hlavní pokladní a administrativní podporou prodejny. Tvým stanovištěm budou hlavní informace. Budeš…