Přidejte se k týmu elektroúdržby | až 45 000 Kč | ranní a odpolední směny |

Baví Vás moderní technologie? Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6? Potom hledáme právě Vás! Připojte se k nám do týmu elektroúdržby v našem moderním závodě ještě dnes.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  •  práce s moderními stroji a robotickými systémy
  •  podílení se na zvyšování kvality a produktivity
  •  řešení technických problémů, analýza příčin a návrhy preventivních opatření
  •  kontrola stavu náhradních dílů
  •  příprava provozní dokumentace

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (nově Zákon č. 250/2021 Sb.) – možnost dodělání §5 nebo §6
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu – 7,75 hodin denně (6:00-14:30 a 14:00-22:30)

  • plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč za každou odpracovanou směnu
  • 5 dnů osobního volna navíc – celkem tedy budete mít 25 dní volna
  • možnost karierního růstu na vedoucího směny
  • motivační bonusy ve výši až poloviny měsíční mzdy
  • čisté pracovní prostředí
  • docházkový bonus ve výši 300 Kč každé čtvrtletí
  • příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi