Specjalista ds.zakupu samochodów - Test Driver

Znasz się na samochodach, wiesz jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem? Ta praca czeka na Ciebie!

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem.
  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy..
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym.
  • Negocjowanie ceny odkupu.
  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu.

Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów!

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu.
  • Otwartości na kontakt z klientami.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Wiedzę i doświadczenie w negocjacjach.
  • Mile widziany ukończony kierunek szkoły o profilu mechanicznym.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym).
  • Prywatną opiekę medyczną w LUX MED.
  • Kartę MultiSport.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Rabat przy zakupie samochodu.
  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy.
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Senior Process Manager Billing Service Processes

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 1 700 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you a passionate guardian of quality with the ability to set up processes so that billing…

Senior Process Manager Layouting and Communications

  • Košice

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.                                                                             Do your skills…

Senior Process Quality Manager as Epic Owner

  • Košice
  • 2 000 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you ready to take on a pivotal role where you can be the Epic Owner of Billing Process and…