Specjalista ds. zakupu samochodów - Test Driver

Znasz się na samochodach, wiesz jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem? Ta praca czeka na Ciebie!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem.
  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy..
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym.
  • Negocjowanie ceny odkupu.
  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu.

Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów!

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu.
  • Otwartości na kontakt z klientami.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Wiedzę i doświadczenie w negocjacjach.
  • Mile widziany ukończony kierunek szkoły o profilu mechanicznym.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym).
  • Prywatną opiekę medyczną w LUX MED.
  • Kartę MultiSport.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Rabat przy zakupie samochodu.
  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy.

Poslat nabídku na e-mail