Systémový správce Axapta

Aktuálně pro našeho klienta na poli IT obsazujeme pozici Systémového správce aplikace AX2012 a D365FO.

Náplň práce:

  • Přenosy customizací v AX2012 (většina přenosů probíhá automaticky, jedná se spíše o monitoring).
  • TroubleShooting, zejména výkonnostních, v AX2012.
  • Správa prostředí D365FO.
  • Správa aplikací v Azure (Azure Active Directory, Azure DevOps, Power Automate…).
  • Řešení systémových problému s Microsoftem/externím zákazníkem.
  • Monitoring jak interních, tak zákaznických aplikací a infrastruktury.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Základní znalost správy AX2012, klient, AOS
  • Základy administrace SQL Serveru
  • Znalost přenosů programových úprav mezi prostředími

Výhodou bude:

  • Znalost i nižších verzí AX
  • Znalost nastavování práv uživatelů v AX/D365FO, případně tvorba rolí zabezpečení
  • Jakákoliv technologie v Azure

Co dostanete na oplátku:

  • Zázemí silné a dynamické společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání růstu a certifikace Microsoft Certified Professional
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi a na zajímavých projektech
  • Hrazená výuka angličtiny
  • Služební notebook a služební telefon
  • 3 Sick Days
  • Možnost HomeOffice po zaškolení
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Human Resources, region Praha

HR Recruiter | Praha

  • Multisport
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Tvořit inzeráty a náborové příspěvky na pracovní portály a sociální sítě. Zadávat inzerci na pracovní portály a vymýšlet, kde všude můžeme inzerovat. Pre-selektovat životopisy a zajišťovat…

HR Specialist

  • CreativeDock
  • Prague
  • By agreement

Why join Creative Dock GroupWe build turnkey businesses, increase client profits, and turn ideas into profitable businesses. In 10 years, we have become the largest independent venture builder in the…

Senior Recruiter

  • Goodcall
  • Prague
  • 60 - 65 000 CZK/m

Are you an experienced Recruiter that is looking to expand your agenda, but also wants to keep the drive for the hiring process? Then you are just our person! Keep on reading!