Systémový správce Axapta

Aktuálně pro našeho klienta na poli IT obsazujeme pozici Systémového správce aplikace AX2012 a D365FO.

Náplň práce:
  • Přenosy customizací v AX2012 (většina přenosů probíhá automaticky, jedná se spíše o monitoring).
  • TroubleShooting, zejména výkonnostních, v AX2012.
  • Správa prostředí D365FO.
  • Správa aplikací v Azure (Azure Active Directory, Azure DevOps, Power Automate…).
  • Řešení systémových problému s Microsoftem/externím zákazníkem.
  • Monitoring jak interních, tak zákaznických aplikací a infrastruktury.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Základní znalost správy AX2012, klient, AOS
  • Základy administrace SQL Serveru
  • Znalost přenosů programových úprav mezi prostředími

Výhodou bude:
  • Znalost i nižších verzí AX
  • Znalost nastavování práv uživatelů v AX/D365FO, případně tvorba rolí zabezpečení
  • Jakákoliv technologie v Azure

Co dostanete na oplátku:

  • Zázemí silné a dynamické společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání růstu a certifikace Microsoft Certified Professional
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi a na zajímavých projektech
  • Hrazená výuka angličtiny
  • Služební notebook a služební telefon
  • 3 Sick Days
  • Možnost HomeOffice po zaškolení