Analitikus Vegyész/ Vegyész Technikus

Budapesti gyógyszeripari megbízónk nagy tapasztalattal rendelkezik a szerves kémiai kutatás-fejlesztés, vegyipari és gyógyszeripari gyártás területén. A kutatástól a teljes körű analitikai vizsgálatok elvégzéséig minden igényt ki tudnak elégíteni, ezzel Magyarországon egyedülálló szolgáltatásokat nyújtanak a vegyiparban.

Számukra keresünk bővülés miatt Analitikus vegyész vagy Vegyész technikus kollégát.

Ha Önnek fontos a családias légkör, a hosszú távú munkalehetőség és a csapatmunka, jelentkezzen az alábbi pozícióra!

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata, reakciókövetés, validálás
  • Mérésekhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • Laboreszközök tisztítása, készülékek kalibrálása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Vegyész/vegyészmérnök diploma vagy vegyész technikus végzettség
  • Nagyműszeres és klasszikus analitikai mérésekben jártasság
  •  Felhasználói szintű számítógép ismeret
  •  Megbízható, pontos munkavégzés
  • Alapszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelenet:

  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Mit kap cserébe:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Cafeteria rendszer
  • Egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok

Poslat nabídku na e-mail

Žádné podobné pozice jsme nenašli