AZURE Cloud Engineer - pre TOP banku na trhu

Pozícia sa obsadzuje pre TOP významnú a stabilnú banku na trhu s veľmi dobrou ľudskou firemnou kultúrou a bohatým benefitným programom 

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

VŠEOBECNÉ ÚLOHY A ZODPOVEDNOSTI: 

- Navrhovanie, vývoj a údržba cloudovej infraštruktúry Azure 

- Konfigurujte a spravujte služby Azure, napríklad - Azure App Services, databázu Azure SQL a službu Azure Active Directory.

- Implementovať a udržiavať bezpečnostné kontroly na zabezpečenie dôvernosti, integrity a dostupnosti údajov v cloude Azure.

- Monitorovať a odstraňovať problémy s infraštruktúrou Azure s cieľom identifikovať a riešiť problémy s výkonom.

- Automatizovať nasadenie a správu zdrojov Azure pomocou nástrojov Infrastructure-as-Code (IaC), ako sú šablóny Azure Resource Manager (ARM) a Azure CLI.

- Spolupracovať s multifunkčnými tímami pri navrhovaní a implementácii cloudových riešení

- Udržiavať si aktuálny prehľad o nových cloudových technológiách a trendoch a vyhodnocovať ich potenciálny vplyv na cloudovú infraštruktúru.

ZODPOVEDNOSTI: 

- Navrhovanie a nasadzovanie cloudových riešení Azure: Budete zodpovední za navrhovanie a nasadzovanie cloudových riešení, ktoré spĺňajú špecifické potreby klientov. To zahŕňa vyhodnotenie ich požiadaviek, návrh architektúry a konfiguráciu potrebnej infraštruktúry.

- Správa cloudovej infraštruktúry: Budete zodpovední za správu a údržbu cloudovej infraštruktúry Azure, ktorá podporuje prevádzku organizácie. To zahŕňa monitorovanie výkonu infraštruktúry, zabezpečenie dostupnosti a riešenie vzniknutých problémov.

- Správa zabezpečenia: Budete zodpovední za zabezpečenie bezpečnosti cloudovej infraštruktúry organizácie. To zahŕňa implementáciu bezpečnostných opatrení, ako sú firewally, kontrola prístupu a šifrovanie. 

- Integrácia s existujúcimi systémami: Budete zodpovední za integráciu cloudovej infraštruktúry Azure s existujúcimi systémami organizácie. To zahŕňa návrh a implementáciu integračných riešení, ktoré zabezpečia konzistentnosť údajov a bezproblémovú prevádzku.

- Optimalizácia výkonu: Budete zodpovední za optimalizáciu výkonu cloudovej infraštruktúry Azure. To zahŕňa monitorovanie výkonnostných ukazovateľov a zavádzanie opatrení na zlepšenie výkonu.

- Neustále zlepšovanie: Budete zodpovední za neustále zlepšovanie cloudovej infraštruktúry Azure s cieľom zabezpečiť, aby spĺňala meniace sa potreby organizácie. To zahŕňa vyhodnocovanie nových technológií a zavádzanie vylepšení existujúcich systémov.

- Dokumentácia: Budete zodpovední za vytváranie a udržiavanie dokumentácie týkajúcej sa cloudovej infraštruktúry Azure. Patria sem diagramy architektúry, konfiguračné nastavenia a používateľské príručky.

- Školenia a podpora: Budete zodpovední za školenie používateľov o cloudovej infraštruktúre Azure a v prípade potreby za poskytovanie podpory.Aké skúsenosti by ste mali mať:

- Minimálne 3 roky skúseností na pozícii Azure Cloud Engineer alebo na podobnej pozícii

- Dobré znalosti konceptov cloud computingu vrátane infraštruktúr ako služieb (IaaS), platforiem ako služieb (PaaS) a softvéru ako služieb (SaaS).

- Skúsenosti s cloudovými službami Azure, ako sú napr. Azure VMs, Azure App Services, Azure SQL Database a Azure Active Directory.

- Skúsenosti s nástrojmi Infrastructure-as-Code (IaC), ako sú šablóny Azure Resource Manager (ARM) a Azure CLI.

- Dobré zručnosti pri riešení problémov a odstraňovaní porúch.

- Certifikáty Microsoft Azure - sú výhodou.

- Vynikajúce a široké technické znalosti a hĺbkové znalosti sietí (Cisco,..), úložísk (IBM,atď.), VM ware, operačného systému (Windows, AIX, Linux,..)

- Skúsenosti s prácou s nástrojmi na automatizáciu cloudu, napríklad PowerShell alebo Azure CLIČo dostanete na oplátku:

- stabilita, rodinné zázemia a priestor na rast a vzdelávanie

- stravné hradené v plnej výške aj počas dovolenky (8 Eur príspevok)

- 13. plat

- príspevok na voľnočasové aktivity - cca 260 Eur ročne

- dovolenka 5 dní navyše

- extra odmeny

- príspevok na III. pilier

- Multisport karta

- odmena za odporúčanie zamestnanca - do výšky 1000 Eur

- workshopy, teambuildingy

- dni voľna navyše pri rôznych životných udalostiach

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Podobné pozice

INŠPEKTOR zariadení (STROJE) - STABILITA, mnoho BENEFITOV

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Bratislava
  • 1 300 - 2 200 EUR/mes

Pozícia sa obsadzuje pre významnú a stabilnú spoločnosť na trhu, ktorá sa venuje bezpečnosti a skúškam zariadení (elektrické zariadenia, plynové a tlakové zariadenia, strojové zariadenia) a ponúka…

INŠPEKTOR zariadení (STROJE) - STABILITA, mnoho BENEFITOV

Full Stack Developer Wanted for HR Tech Revolution! (python)

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Bratislava
  • 2 700 EUR/m

The field of human resources is endlessly developed, and you can contribute to its perfection within Magenta family because you will work from Slovakia for the world’s most valuable telecom's brand…

Full Stack Developer Wanted for HR Tech Revolution! (python)

INŠPEKTOR zariadení (PLYN, TLAK) - STABILITA, mnoho BENEFITOV

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Bratislava
  • 1 300 - 2 200 EUR/mes

Pozícia sa obsadzuje pre významnú a stabilnú spoločnosť na trhu, ktorá sa venuje bezpečnosti a skúškam zariadení (elektrické zariadenia, plynové a tlakové zariadenia, strojové zariadenia) a ponúka…

INŠPEKTOR zariadení (PLYN, TLAK) - STABILITA, mnoho BENEFITOV