Balance Koordinátor

Ha szeretnél egy stabil, sikeres és folyamatosan fejlődő online élelmiszer webáruháznál dolgozni, amire büszke lehetsz, és ahol számít a munkád, akkor gyere hozzánk! Fiatalos életérzés, ügyfélbarát hozzáállás és minőségi szolgáltatás jellemzi a piacon is elismert céget, ahová mielőbb új rendelés balance koordinátor kollégákat keresünk, hogy tudjuk tartani a színvonalat. Számítunk rád!
A hét minden napján nyitva tartunk, ezért két műszakos, folyamatos munkarendben dolgozunk. A műszakok így tevődnek össze: reggeli műszak 3:30-13:00 délutáni műszak 13:00-21:30.
A munkavégzés helye 1106 Budapest, Jászberényi út 45., amely remekül megközelíthető tömegközlekedéssel is.

Az outbound csapat felelős azért, hogy a teljes megrendelés teljesítési folyamat gyorsan és hatékonyan menjen végbe. Különös hangsúlyt fektetnek arra, hogy a megrendelések teljes körűek legyenek, az élelmiszerek minősége megmaradjon, és a folyamat befejezéséhez szükséges idő a lehető legkisebb legyen. Az outbound csapat jelentős hatással van a végfelhasználó elégedettségére, aki elvárja, hogy a megrendelt élelmiszert a kért mennyiségben, időben és minőségben kapja meg.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:
  • Terméktárolási specifikáckiónak megfelelő raktári szektorok közötti egyensúly megtartása
( egyensúlyba tartani a szedést, elosztást)
  • Komplett raktári műszak létszám elosztása
  • Szektorokban illetve egyéb kiegészítő munkakörökre
  • Tevékenysége rendszerbeni regisztrálásának ellenőrzése támogatása és koordinálása
  • Felelős leszel a műszakodban az adott szektor dolgozóiért

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Képes gyors döntéseket hozni olyan helyzetekben, amikor a szabványos módszerek és a bevált folyamatok nem vezetnek eredményre.
  • Valaki, aki képes nyugodt maradni és kezelni a raktárban előforduló számos ingert és helyzetet.
  • Raktári tapasztalat előny, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos
  • Szorgalmas személy, aki figyel a részletekre is
  • Valaki, aki jól tud adatokkal dolgozni, és képes megérteni a számokból eredő okokat és a számok mögött megbúvó összefüggéseket
  • Az ügyfelek elégedettsége a legfőbb prioritása

Mit kap cserébe:

  • Kiváló, lendületes és motivált csapat
  • Korrekt bérezés, vezetőség és légkör
  • Cafeteria és belső kedvezmények
  • Valós és gyors fejlődési, előrelépési lehetőség
  • A munkád megbecsülése