C++ developer

V CertiConu dlouhodobě pracujeme na vývoji a testování GSM-R terminálu, který používají dispečeři železniční dopravy. Zjednodušeně řešeno se jedná o telefonní zařízení s mnoha specializovanými funkcemi, které usnadňují řízení železničního provozu. Námi vyvíjené terminály používají železniční společnosti v řadě zemích světa v Evropě, Asii či Austrálii.

Naší úlohou je design, implementace a testování celé aplikace – od komunikačních vrstev (SIP, RTP, HTTP, JSON, REST, WebSockets), přes zpracování audia až po uživatelské rozhraní.

Náplň práce

Jedná se o velký a dlouhodobý projekt využívající stabilní technologie. Hledáme někoho s tahem na branku, kdo nás každý den posune o kousek dál. Nabízíme stabilní projekt, velmi dobrý kolektiv a možnost rozvíjení znalostí pod vedením zkušených seniorních vývojářů.

Součástí práce je analýza požadavků zákazníka, design, implementace, testování, tvorba dokumentace a oprava chyb.

Co tedy konkrétně budete dělat?

Analyzovat zákaznické požadavky a vymýšlet, jak je technicky realizovat.

Navrhovat změny architektury celého řešení.

Implementovat nové funkce včetně automatických testů.

Komunikovat v angličtině na každodenní bázi se zákazníkem jak v mluvené, tak psané formě.

Vývojové prostředí

Visual Studio

Použité technologie

C++ v.11

Nástroje SVN, GIT, ANT, JIRA.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Znalost C++, dobrá orientace v kódu.
  • Zkušenosti s vývojem aplikací.
  • Motivace pro práci na dlouhodobém projektu a chuť učit se nové věci.
  • Angličtina alespoň na úrovni B2.
  • Výhodou je znalost MFC, SIP a německého jazyka.

Co dostanete na oplátku:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu s možností 3 dny home office týdně.
  • Moderní kanceláře v Hamburk Business Center – naproti Prazdroj, na Hlavní nádraží i do centra pár minut chůze.
  • Pokud do práce jezdíte autem, potěší Vás možnost parkování v budově. Pro sportovce máme vlastní kolárnu i sprchy.
  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití. Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/