Cost Manager

Partnerünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfoliójuk kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozik és elsősorban nemzetközi megbízásokból áll össze.

A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatukba keresünk Cost Manager kollégát budapesti munkavégzéssel. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező építész vagy építőmérnök, aki legalább 2-5 éves tapasztalattal rendelkezik magasépítési projekteken.

Ha egy közel 100 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Feladatok:

  •  a költségek becslésének elkészítése a projekt összes szakaszában
  • Díj és mennyiségi kalkulációk készítése
  • Költségoptimalizálás
  • Megrendelések, szerződések előkészítése
  • Folyamatos együttműködés a projekt további résztvevőivel

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

Az ideális jelölt:

  • Építész vagy építőmérnöki diplomával rendelkezik
  • Legalább 2-3 év tapasztalattal rendelkezik hasonló területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Ismeri az aktuális árakat az építőiparban
  • Stabil IT ismeretekkel rendelkezik
  • Előny: CAD, TERC, VIKING ismerete
  • Képes önállóan döntéseket hozni illetve együttműködni a csapat további tagjaival is

Mit kap cserébe:

Amit cserébe adunk:

  • Dinamikus, barátságos csapat, remek kollégák
  • Szakmai fejlődést inspiráló környezet a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli műemléki-, szálloda- és irodaépületekkel, közösségi- és ipari létesítményekkel kapcsolatos fejlesztésekben való részvétel
  • Hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • Aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében,
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • A munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés,
  • Próbaidőt végig kísérő mentorprogram