Doradca klienta ds. usług finansowych

Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów, leasingów? Nie jest Ci obca: praca z duż ilością dokumentów? Uwielbiasz: pracę z klientem? Twoją mocną stroną jest: doskonała organizacja pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność. Czerpiesz przyjemność z osiąganych wyników? Jeśli tak, to wygląda na to, że właśnie na Ciebie czekamy! Szukamy osób na stanowisko Doradcy Klienta ds. Usług Finansowych!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Zawieranie umów kredytowych/ leasingowych.
  • Sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty.
  • Budowa dobrych relacji z Klientami.
  • Obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu).

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Dyspozycyjność i elastyczne podejście do czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Orientacja na wynik i dążenia do postawionego celu.
  • Rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów.
  • Wykształcenia min. średniego.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym.
  • Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów.
  • Pracę zmianowa po 12 h według grafiku, tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu.
  • Dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
  • System szkoleń.
  • Zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie.
  • Kartę MultiSport.

Poslat nabídku na e-mail