Doradca Klienta w zakresie usług finansowych A10478

W naszym dziale finansów szukamy kandydatów na stanowisko: Doradcy Klienta ds. usług finansowych. Jeśli kontakt z Klientem nie stanowi dla Ciebie problemu, ta praca jest dla Ciebie! Wystarczy, że zaaplikujesz.

  • zawieranie umów kredytowych/ leasingowych
  • sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty
  • budowa dobrych relacji z Klientami
  • obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu)

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • dyspozycyjność i elastyczne podejście do czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • orientacja na wynik i dążenia do postawionego celu
  • rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów
  • wykształcenia min. średniego

Co otrzymujesz w zamian:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym
  • nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów
  • pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu
  • dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową na bardzo korzystnych warunkach finansowych