Handlowiec weekendowy - praca dodatkowa

Praca weekendowa lub dodatkowa - wybór należy do Ciebie :)

Jeśli szukasz nowej ciekawej pracy, chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej, lubisz kontakt z klientem, zapraszamy Cię do naszego zespołu Handlowców.

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Podstawowe prace zwiazane z obsługa klienta ( uczestnictwo w procesie sprzedaży i zakupu samochodów)
  • Wspieranie zespołu handlowego w codziennych zadaniach

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysokiego poziomu obsługi klienta
  • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • gotowości do pracy na zewnątrz

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 29 PLN brutto/1h pracy + bonusy za sprzedane auta
  • Praca w piatki, soboty i niedziele handlowe
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w dziale handlowym
  • Elastyczny grafik

Poslat nabídku na e-mail