HR Assistant

W związku z pojawieniem się nowego wakatu w zespole HR , poszukujemy osobę energiczną oraz chętną do nauki i pracy. Proponujemy ciekawą i rozwijającą pracę z ekspertami HR.

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie działu HR w bieżących pracach związanych z obsługą kadrową
  • Tworzenie teczek personalnych
  • Wprowadzanie nowego pracownika do wewnętrznych systemów
  • Przygotowanie umów o pracę
  • Regularna aktualizacja dokumentów personalnych
  • Archiwizacja dokumentów personalnych
  • Kontakt z firmą zewnętrzną w zakresie obsługi kadrowej pracowników
  • Koordynacja Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Monitorowanie ważności badań medycyny pracy
  • Wystawianie skierowań na badania wstępne, okresowe i kontrolne
  • Obsługa administracyjna benefitów (tworzenie aktualnych list użytkowników, wprowadzanie danych do systemu, korespondencja z firmami obsługującymi)
  • Udział w organizacji imprez firmowych i wydarzeń, takich jak organizacja prezentów dla dzieci pracowników na Św. Mikołaja
  • Opieka nad korespondencją oraz przesyłkami kurierskimi
  • Wykonywanie innych zleconych prac administracyjnych

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy
  • Posiadanie na drugie imię "Dyskrecja" - zachowanie poufności informacji i danych osobowych to absolutny mus, by pracować w naszym zespole
  • Bycie słowną/ym i dotrzymywanie terminów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym/native, a angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

Co otrzymujesz w zamian:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) w siedzibie AAA Auto w Piasecznie k. Warszawy
  • Niesamowitą szansę nauczenia się od ekspertów pracy w HR, zarówno twardym, jak i miękkim
  • Opiekę medyczną
  • Multisport (dofinansowany przez pracodawcę)
  • Ubezpieczenie grupowe (super wynegocjowane ceny, finansowane przez pracownika)
  • Fantastyczną atmosferę, bo u nas pracują naprawdę fajni ludzie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań w codziennej pracy

Poslat nabídku na e-mail