HR Generalista

Megbízó partnerünk a fémmegmunkálásban jól ismert, brit vállalati kultúrával rendelkező cég, akik immár majdnem 200 fős létszámmal rendelkeznek, és folyamatosan bővülnek. Ez a bővülés piaci sikerüknek, és emberséges munkakörnyezetüknek köszönhető, amelyben a rugalmasság és a karriermanagement fontos sarokköveknek számítanak.

Jelenleg 2-3 fős HR csapatukat bővítenék HR Generalista kollégával, aki a ki- és beléptetések mellett recruitmenttel is foglalkozna, kollégái mentorálása alatt.

  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Teljesítményértékelési és ösztönzési rendszer kidolgozásában való részvétel
  • Képzések, oktatások tervezése, szervezése, képzési terv kialakítása
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Toborzás-kiválasztás támogatása
  • Belső vállalati kommunikáció elősegítése
  • Stakeholderek támogatása a munkaerőmanagementet érintő kérdésekben

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan humán vagy pénzügyi/gazdasági területen
  • Legalább 4 éves tapasztalat HR Generalista munkakörben
  • Magabiztos angoltudás szóban és írásban
  • Tanulási vágy, nyitottság
  • Precizitás, együttműködő-készség, emberközpontúság

Mit kap cserébe:

  • Stabil munkakörnyezet
  • Brit vállalati kultúra
  • Karrierprogram
  • Támogató csapat
  • Versenyképes fizetés (cafeteria, bónusz, bejárási támogatás)