Inženýr automatizace

Hledáme posilu do týmu Inženýrů automatizace.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Výrobní závod stále roste, v následujících dvou letech se rozšíří o další automatizované linky a proto hledáme posilu stávajícího týmu.
Krom běžné operativní činnosti, jako je diagnostika a testování nových programů pro automatizovaná a robotizovaná pracoviště, se budete podílet na zavádění nových projektů a technologií do výrobních hal.
Čeká na Vás tako participace na mezinárodních projektech mapování a konsolidace výrobních dat, jejich optimalizace a sdílení nejlepších praktik mezi ostatními závody společnosti.

Krom těchto lákavých oblastí se budete věnovat i opakovaným činnostem, jako je podpora týmu údržby a elektro, participace na projektech údržby (plánovaná, prediktivní, preventivní) .

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • odbornost a praxi v oblasti automatizace
  • znalost architektury řídících programů
  • vyhláška 50
  • komunikativní angličtina
  • chuť a energii do takto náročné pozice

Co dostanete na oplátku:

Věříme, že díky plánu růstu v nejbližších letech je tato nabídka zajímavá proto, že zúročíte své zkušenosti, dostanete celou řadu zajímavých nových projektů. budete pracovat s nejnovějšími technologiemi a budete součástí mezinárodního týmu.
Hledáme člověka se zkušeností, proto o mzdě nechceme smlouvat a slibovat navýšení po čase. Jsme připraveni Vás odměnit tak, abyste se u nás cítil/a doceněný/á.
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail