IT Support Manager/Team leader

Máte vášeň pro IT a rádi vedete tým? Připojte se k nám jako Manažer IT podpory a zajistěte hladký chod našich technologií a aplikací. Hledáme přátelského a motivovaného kolegu, který nám pomůže udržet naši IT infrastrukturu v top formě a poskytovat špičkovou podporu všem našim interním uživatelům.

Co vás čeká?

  • Řízení a koordinace denních operací IT supportu: Budete mít na starosti celý tým IT podpory a zajišťovat jejich efektivní fungování.
  • Motivace a rozvoj týmu: Vaším úkolem bude nejen řídit, ale i inspirovat a rozvíjet svůj tým.
  • Komunikace s uživateli: Zajistíte, že interní uživatelé dostanou rychlou a efektivní pomoc.
  • Monitoring a eskalace: Budete sledovat výkon týmu a řešit případné problémy.
  • Implementace IT standardů: Udržování a zavádění IT procesů a standardů bude také vaší zodpovědností.
  • Školení a podpora: Budete školit uživatele a podporovat je při zavádění nových technologií.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co od vás očekáváme?

  • Vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání je podmínkou.
  • IT znalosti: Dobrá znalost IT standardů a metodik, jako je IT4IT nebo ITIL.
  • Angličtina: Komunikační úroveň angličtiny je nutností.

Jaké dovednosti a zkušenosti hledáme?

  • Praxe: Minimálně 3 roky v oblasti IT podpory.
  • Analytické myšlení: Silné analytické a logické myšlení.
  • Řízení projektů: Zkušenosti s řízením menších projektů.
  • Microsoft technologie: Odborná znalost a efektivní využití Microsoft technologií.
  • Vedení týmu: Schopnost vést a motivovat tým k dosahování cílů.
  • Řešení problémů: Schopnost rychle a přesně diagnostikovat a řešit IT problémy.
  • Organizační dovednosti: Schopnost pracovat pod tlakem a zvládat více úkolů najednou.

Pokud máte chuť posunout svou kariéru na vyšší úroveň a stát se součástí dynamického týmu, přihlaste se ještě dnes! Těšíme se na vás v Plaček Group, kde váš talent bude mít prostor zazářit!

Co dostanete na oplátku:

  • 25 dní dovolené na pořádný odpočinek.
  • Možnost občasné práce z domova po dohodě s manažerem.
  • Stravenky v maximální možné výši 115 Kč za odpracovanou směnu.
  • Zaměstnanecké slevy na chovatelské potřeby a krmiva.
  • Výhodný program slev od našich obchodních partnerů.
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu.
  • Odměny za doporučení nových kolegů.

Pokud máte chuť stát se součástí našeho týmu a pomoci nám růst, ozvěte se nám! Těšíme se na vás!