Junior vedoucí stavby - monolity

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost pro stavaře, kterého zajímají monolity.

Náplň práce:

  • Spolupráce při organizaci a řízení stavebních prací na přidělených projektech (výhradně monolity)
  • Spolupráce se seniorním stavbyvedoucím.
  • Koordinace činností na staveništi v souladu s plánem a harmonogramem.
  • Zajištění dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů.
  • Komunikace s dodavateli, subdodavateli a dalšími partnery projektu.
  • Asistence při přípravě a vedení stavební dokumentace.
  • Dohled nad dodržováním rozpočtu a časového harmonogramu.
  • Pravidelné hlášení o průběhu stavebních prací nadřízenému stavbyvedoucímu.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru.
  • Znalosti v oblasti stavebních technologií a procesů.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Organizační schopnosti a schopnost efektivního řízení času.
  • Ochotu učit se a rozvíjet v oboru.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD výhodou).
  • Aktivní přístup k řešení problémů a orientace na výsledek.

Co dostanete na oplátku:

  • Zázemí úspěšné a prosperující stavební společnosti.
  • Příležitost pracovat na zajímavých projektech pod vedením zkušeného stavbyvedoucího.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů včetně dovolené navíc.
  • Mzdové ohodnocení nastavené individuálně, dle dosavadních zkušeností.