Kierowca/ Praca dodatkowa - Gdańsk

Szukasz dodatkowej pracy, aby sobie dorobić? Masz dużo wolnego czasu? Lubisz branżę motoryzacyjna i jazdę samochodem? Zaaplikuj do nas na stanowisko Kierowcy!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Transport pojazdów między naszymi oddziałami na kołach.
  • Jazda autem do klienta.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 29 PLN brutto/1h pracy.
  • Elastyczność czasowa.
  • Pracę w silnej i stabilnej międzynarodowej firmie z możliwościa dalszego rozwoju.