Követeléskezelő munkatárs

Partnerünk egy elismert ingatlanbefektetéssel, –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Tevékenységük Közép- és Dél-Európában is kiterjed. Több mint 2,5 millió négyzetméter beépíthető és bérelhető területet kezel folyamatosan bővülő, szerteágazó portfóliójában a kereskedelmi és lakossági szektorokon belül.

Folyamatos növekedésük okán senior kollégával szeretnék bővíteni 6-7 fős követeléskezeléssel foglalkozó csapatukat. Az új munkatárs munkájával a magyar és nemzetközi ingatlan portfóliót is támogatná.

  • Követeléskezelési folyamatok E2E végrehajtása
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció és kapcsolattartás a kifizetésekkel kapcsolatban
  • Költségek és kintlévőségek nyomon követése és elemzése
  • Részvétel az ügyfélszámlák és pénzügyi riportok elkészítésében
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Gazdasági területen szerzett diplomával rendelkezel
  • 5-10 év ingatlanszektroban szerzett tapasztalod van követeléskezelőként
  • Szereztél már tapasztalatot kereskedelmi ingatlanokkal
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel  (külföldi partnerekkel is fogsz kapcsolatot tartani)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és precizitás jellemez

Előnyt jelent pályázatod során:

  • Követelésvásárlási vagy árazási tapasztalat

  • Hosszútávú, széleskörű továbbfejlődési lehetőséget kínál a cég (angol nyelvtanfolyam, konkrét karrierút)
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet, ahol a kollégák segítik egymás munkáját
  • Stabil, nemzetközi háttér - folyamatosan növekvő cégméret
  • Innováció és kreativitás; partnerünk mindig nyitott az új ötletekre, kreatív gondolkodásra és a folyamatok javítására