Návrhář a prodejce kuchyní m/ž Möbelix Praha Čestlice

Skládáte rád/a puzzle? Pamatujete si místa, kde jste již byl/a a nedělá vám problém dostat se z bodu A do bodu B? Potom máte prostorovou představivost. Hlavní předpoklad k tomu, stát se dobrým návrhářem kuchyní.

S ČÍM ZAČNETE?
Hned zkraje Vás čeká školení v plánovacím programu CARAT.
Od teorie přejdeme rovnou k praxi na prodejnu, kde na Vás zpočátku bude dohlížet zkušený kolega.
Jakmile dosáhnete samostatnosti v plánování a tvoření kalkulací, můžete se pustit do plánování kuchyně s Vašim prvním zákazníkem.

A CO VÁS ČEKÁ POTOM?
Dobrý pocit z toho, že do každého kuchyňského návrhu můžete vložit něco svého.
Spokojení zákazníci, kterým jste pomohl/a zvelebit jejich prostor k žití.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?
Vkus a cit pro detail.
Empatie a trpělivost – je třeba se sladit se zákazníkem a najít pro něj ideální řešení.
Zodpovědnost – zakázku budete zastřešovat od plánování až po realizaci.
Do začátku Vám bude stačit běžná uživatelská znalost práce s PC, vše odborné Vás naučíme.

Co dostanete na oplátku:

CO MŮŽETE OČEKÁVAT VY OD NÁS?
Kreativní a rozmanitou práci – každý zákazník i kuchyně je originál.
Dáme Vám možnost spolupodílet se na tvorbě sortimentu.
Díky produktovým školením přímo u dodavatelů se budete profesně zdokonalovat.
Mezi kolegy panuje fajn atmosféra, žádná rivalita.
Motivací Vám budou i školení v rámci celofiremního vzdělávání.
Při plánování směn se budeme snažit zohlednit Vaše privátní potřeby.