Оператор на виробництві

Короткий опис вакансії:

Для прогресивної фірми в регіоні підбираємо здібних працівників, які хочуть працювати на заводі.

Детальний опис вакансії:

  • Обслуговування виробничої станції/станку.
  • Візуальна перевірка деталів, що виходять із станку.
  • Проведення дрібного ремонту.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Очікується:

  • Спритність рук.
  • Практика на виробництві є перевагою.
  • Бажання працювати на три зміни.

Co dostanete na oplátku:

Пропонуємо:

  • Заробітня платня і з надбавками від 30 000 крон.
  • Доплата на обіди в заводській їдальні.
  • 5 тижднів відпустки, допомога на оплату житла.