Pracownik Myjni Samochodowej w Salonie Samochodowym

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!
Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych :)

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz;
  • Rejestracja kluczy i ich ewidencja
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu)
  • Wyjazdy na serwisy
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach
  • Realizacja drobnych napraw w biurze
  • Drobne prace fizyczne - koszenie trawy, odśnieżanie etc.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy fizycznej.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego (częste awanse wewnętrzne)
  • Pracę na dwie zmiany po 12 godzin (w godzinach 8-20)
  • 14/15 dni pracujących, w tym II weekendy w miesiącu
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).