Project Manager SMART Solutions

Rádi bychom Vám nabídli příjemné prostředí menší společnosti, za kterou stojí silná skupina, značka a pozice na trhu. Můžete těšit na nově vznikající pozici, kde budete mít velkou příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu.

Vaše práce bude pestrá, kreativní a pokud je pro Vás důležité, abyste si mohl/a ve finále sáhnout na produkt, u jehož zrodu jste byl/a, tak tohle přesně Vám nabídneme. Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Budete se podílet na projektech z pohledu SMART solutions. Čeká Vás spolupráce na mezinárodní úrovni, jak s externími partnery, tak s kolegy, proto budeme potřebovat komunikativní angličtinu. 

Nedílnou součástí práce jsou návrhy řešení a produktová optimalizace na úrovní HW i SW, řízení MATRIX aktivit, či SMART projektů. Budete mít pod palcem sledování trendů v rámci smarticikace produktů, kontrolovat zavádění produktů do výroby, či sdílet informace v rámci projektů a prezentovat výsledky.


Pro pozici je důležité se orientovat v oblasti IoT, cloudů, či technologii přenosu dat do cloudu. Také bude pro Vás denním chlebem HW řešení cloudu, vzdáleného přístupu do PLC, mobilních aplikací s využitím dat a mnoho dalšího.


Jaké zkušenosti byste měli mít:

VŠ vzdělání elektro směru

Profesionální úroveň angličtiny (pokud budete znát i další světový jazyk, je to výhoda)

Zkušenost na podobné pozici uvítáme (vedení projektů)

Dobré komunikační dovednosti, schopnost naslouchat

Ochotu k občasným cestám i do zahraničí 

Co dostanete na oplátku:

O finančním ohodnocení jsme otevření jednat, chceme, abyste se cítil/a, že Vaše zkušenosti a schopnosti jsou doceněné.

13.plat

Příspěvek na dopravu

Stravenky

5 týdnů dovolené

Bonusy/benefity

Příspěvek na volnočasové aktivity

Flexibilní pracovní doba a HO

Mnoho dalšího

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Strojírenství, region Jihočeský kraj

Area Sales Manager

  • Goodcall
  • Písek
  • 55 - 100 000 Kč/měs

Přední evropský výrobce obráběcích strojů hledá zkušeného obchodníka. Chce posílit svůj tým, zejména pro stávající zákazníky. 

Area Sales Manager

Inženýr dodavatelské kvality

  • Goodcall
  • Jihočeský kraj
  • Dohodou

Renomovaná výrobní společnost, která je předním světovým dodavatelem interiérových prvků v oblasti automotive, rozšiřuje svůj tým a hledá nového parťáka do 7 členného týmu na Táborsku.

Inženýr dodavatelské kvality

Inženýr zákaznické kvality

  • Goodcall
  • Jihočeský kraj
  • 50 - 70 000 Kč/měs

Renomovaná výrobní společnost, která je předním světovým dodavatelem interiérových prvků v oblasti automotive, rozšiřuje svůj tým a hledá nového parťáka do 3 členného týmu na Táborsku.

Inženýr zákaznické kvality