Sales Engineer

Megbízó partnerünk a világ számos ágazatában és iparágában tevékenykedő, multinacionális, építőipari és mérnöki megoldásokat szolgáltató vállalat.
Lendületes, budapesti csapatába keresünk Sales Engineer kollégát.

What will be your key responsibilities:

  • Ügyféllátogatások tervezése, rendszeres személyes találkozók szervezése a potenciális és meglévő ügyfelekkel
  • Termékekkel kapcsolatos tanácsadás, szakértői iránymutatás
  • Tervezőmérnökökkel és/vagy kivitelezőkkel való kapcsolattartás
  • Szerződések, ajánlatok elkészítése, dokumentálása

What experience should you have:

  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop használat
  • Home office lehetőség
  • Önálló, rugalmas munkavégzés, ahol az elvégzett munka az érték

What do you get in return:

  • Építészmérnöki/ műszaki végzettség
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv minimum társalgás szintű ismerete
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Értékesítői attitűd
  • Széleskörű szakmai érdeklődés, motiváció
  • Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
  • Magabiztos, hatékony kommunikáció
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny a tűzvédelem területén szerzett jártasság