Sales Team Leader Möbelix Praha Kolbenova

Hledáme zkušeného a dynamického lídra pro naše prodejní týmy!

Na pozici Sales Team Leader, budete klíčovým členem našeho týmu, který povede, motivuje a rozvíjí naše prodejce. Hledáme někoho, kdo má obchod v krvi, přirozenou autoritu a vášeň pro kontakt se zákazníkem.

CO VÁS ČEKÁ?

• Komplexní zkušenost: Projdete jednotlivá oddělení a vše si prakticky vyzkoušíte.

• Mentoring a podpora: Po boku vám bude vedoucí pobočky i kolegové z prodejny a skladu.

• INtenzivní školení: Teorie tvoří pouhých 20% programu – zbývajících 80% strávíte aktivně zapojeni do dění na pobočce.

• Rozmanité zkušenosti: 4-6 měsíců strávíte na jiné pobočce, abyste zažili různé styly vedení a fungování prodejny.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• Blízkost k zákazníkovi – Chcete být na prodejní ploše, ne v kanceláři. Jste obchodník tělem i duší.

• Líderské schopnosti – Umíte inspirovat a vést svůj tým s respektem a přirozenou autoritou. Tým za vámi stojí.

• Komunikativnost – Skvělé komunikační dovednosti se zákazníky i týmem. Umíte předávat zkušenosti a školit kolegy v prodejních technikách.

• Organizační schopnosti – Zvládáte plánovat směny, zásoby a přípravu prodejních akcí.

• Proaktivní přístup – Inovace máte v krvi, přinášíte nové nápady a nečekáte na pokyny.

• Empatie a podpora – Nasloucháte potřebám svého týmu i zákazníků, a aktivně pomáháte.

• Flexibilita – Umíte se rychle přizpůsobit změnám na trhu i novým postupům.

• Týmový duch – Vytváříte pozitivní a důvěryhodné pracovní prostředí.

• Sebereflexe a zodpovědnost – Uvědomujete si své silné stránky i rezervy a berete plnou zodpovědnost za svůj tým i výsledky.

Co dostanete na oplátku:

CO NABÍZÍME?

• Stabilní budoucnost: Práci v renomovaném koncernu, který je pevnou oporou v jakékoli situaci.

• Rozvoj a růst: Propracovaný školící program, který vám umožní posouvat nejen sebe, ale i celou firmu.

• Benefity: Provize z prodeje. Jubilejní odměny a až 10 000,- za doporučení nového zaměstnance.

• Pozitivní prostředí: Otevřenost, férovost a rodinná atmosféra, za tím si stojíme.

• Možnost INovace: Prosazujte nové nápady, které vedou k lepším výsledkům.

Rozmanitost, spravedlnost a rovné příležitosti jsou pro nás v Möbelix obzvláště důležité. Vítáme proto lidi všech pohlaví, věku, či náboženství.