SEŘIZOVAČ | Jihlava | kmen | náborák do startu

Přidejte se k nám do týmu seřizovačů a nechte své dovednosti rozkvést!

Přidáme vám i startovací bonus 30.000 + 30.000 Kč, abyste se u nás mohli rychleji zabydlet.

CO VÁS ČEKÁ:

• Seřizování strojů a výrobních linek - jste pánem nad jejich nastavením

• Kontrola chodu výrobních zařízení - a opravy, když je potřeba. Protože udržujte vše v provozuschopném stavu

• Provádění předepsaných měření - pro dosažení maximální přesnosti

• Spolupráce s mistrem - řešíte vzniklé problémy jako tým

• Zodpovědnost za pořádek na pracovišti

• Práce v ranních, odpoledních a nočních směnách

Jaké zkušenosti byste měli mít:

CO CHCEME OD VÁS:

Máte střední odborné vzdělání v oblasti strojírenství nebo elektrotechniky a ukončený výuční list? Pak hledáme právě vás!

Jsme rádi, když se náš tým učí novým věcem, takže vaše ochota se zdokonalovat je pro nás velkým plusem.

A pokud už máte zkušenosti se seřizováním strojů, tak je to skvělá zpráva.

Ale i pokud jste absolvent, tak tady máte šanci začít svou novou kariéru.

Co dostanete na oplátku:

CO ZA TO DOSTANETE:

Měsíční odměnu za práci, která má smysl a hodnotu, i 45.000 Kč

Další dva platy navíc k vaší pravidelné mzdě, protože si to zasloužíte

• Dostatek času na to, abyste si užili své zasloužené volno, tj. 25 dní dovolené

• Za dotované stravování ušetříte a budete si užívat chutných jídel už za dvacku

Vysoké příplatky za směny, takže vaše práce bude oceněna, ať už pracujete kdykoliv

Další roční příspěvek, kdy si vyberete, co vás potěší, a my to zaplatíme

• O vaši finanční budoucnost se postaráme my a poskytneme vám příspěvky na penzijko, půjčky, prémie k narozeninám

• Individuální podporu a zaškolení, abyste se u nás rychle zorientovali

• Staňte se součástí naší rodiny a začněte svou kariéru u nás a nastupte přímo do kmene společnosti

Jestli hledáte dlouhodobé zaměstnání v moderním prostředí a za hezké peníze, pošlete mi životopis, já vám zavolám a řekneme si více.