Servisní technik

Naše systémy lze nalézt na většině světových letištích. Díky tomu zajišťujeme bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely. Do našeho týmu hledáme zkušeného i nezkušeného servisního technika, pro kterého budou pracovní cesty do zahraničí výzvou a odměnou! Velkou část práce odvádíte u zákazníků v zahraničí. Pokud máte i platnou elektro vyhlášku a domluvíte se dobře anglicky, dejte nám o sobě vědět!

Na vašich projektech se budete nejčastěji věnovat:
  • Instalací nových zařízení vč. Nastavení a přípravy pro další fáze projektu
  • Záručním a pozáručním opravám dodaných zařízení
  • Zpracování všech dokumentačních podkladů z instalací a oprav
  • Možnost vedení montážní nebo servisní skupiny

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání (zaměření elektrotechnika, technika, letectví, radiokomunikace)
  • Vyhláška 50/78Sb §5 (§6 vítán)
  • Dobrá znalost práce s PC (Windows)
  • Schopnost práce ve výškách a dobrá fyzická zdatnost
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Schopnost aktivně a efektivně řešit problémy a úkoly
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu a ochota cestovat

  • Možnost být součástí týmu, který tvoří zajímavý, smysluplný a špičkový produkt
  • Podíl na vývoji inovativních technologií
  • Motivující pracovní náplň při pružné pracovní době
  • Platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Prémie vázané k pracovnímu výkonu
  • Portfolio zaměstnaneckých výhod
  • Příjemné a otevřené pracovní prostředí