Skladový operátor

Hledáte novou práci? Znáte prostředí skladu, nebo Vás láká nová zkušenost? Máte praxi na VZV, nebo byste se ho rádi naučili řídit?
Aktuálně hledáme nové kolegy, kteří by posílili provoz v našich logistických skladech v Ovčárech u Kolína.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Náplň práce obnáší obsluhu VZV, práci se skenery a čtečkami, kontrolu kvality, manipulaci a drobnou montáž komponentů do automotive.
Po nástupu zajistíme úvodní zaškolení do interních procesů, včetně školení na řízení VZV a vystavení (obnovu) průkazu.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Výhodou je praxe ve skladu a zkušenosti s řízením VZV, ale není to nutností, vše Vás naučíme.

Co dostanete na oplátku:

Našim zaměstnancům poskytujeme pracovní smlouvu do kmenového stavu (budete naším zaměstnancem, ne agenturním), 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky zaměstnavatelem (100 Kč/směna), příspěvek na dopravu (40 Kč/směna), kafetérie (500 Kč/měsíc) a další benefity.

Pracujeme v třísměnném pracovním provozu od pondělí do pátku – týden ranní 6:00 - 14:00, týden odpolední 14:00 - 22:00, týden noční 22:00 - 06:00.

Nástupní mzda 26 000 (fixní složka mzdy) + 2 600 (variabilní složka mzdy) + příplatky dle zákoníku práce (noční směny, přesčasové směny).

Při nástupu bude Vaše hrubá mzda včetně všech příplatků a benefitů 33 000 Kč, po zkušební době až 35 000 Kč, po úplném zapracování až 38 000 Kč.

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Logistika a zásobování, region Ovčáry u Kolína

Водій вантажних перевезень

  • Talentinno
  • Žiželice
  • Dohodou

Вам подобається керувати вантажним автомобілем? Маєте водійське посвідчення групи В і С?Якщо так, то обов'язково зв'яжіться з нами!

Водій вантажних перевезень

Koordinátor úseku - kompletace

  • Rohlik.cz
  • Chrášťany
  • 36 - 36 000 Kč/měs

Do našeho nového skladu v Chrášťanech hledáme novou posilu, která bude pravou rukou vedoucího směny kompletace. Pokud jsi přirozená autorita a chceš se stát součástí jednoho z nejambicióznějších…

Koordinátor úseku - kompletace

Facility Technik - Rohlik.cz

  • Rohlik.cz
  • Chrášťany
  • Dohodou

Do našeho nového skladu hledáme parťáka, který se bude starat o technickou stránku nových automatizovaných linek. Pokud se nebojíš skladového provozu, krizových oprav, zvládneš komunikaci s…

Facility Technik - Rohlik.cz