Software Architect

Pro našeho švýcarského klienta Rieter hledáme v ARTINu zkušeného architekta, který bude spolupracovat s 5 agilními týmy. Jejich produktem jsou spřádací stroje, které zpracovávají surovou bavlnu na vlákna. Tyto stroje generují velký objem dat. Pomocí naší aplikace jsou zákazníci schopni tato data zobrazovat , interpretovat a porovnávat v různých tabulkách a grafech.

Veškerá komunikace se zákazníky a vývoj probíhá vzdáleně, takže i ty můžeš pracovat remote. Pokud se raději scházíš s kolegy v kanceláři pak pro tebe máme krásné, moderní kanceláře ve dvou lokalitách, kterými jsou Brno a Praha.

Jak by vypadala náplň práce?

  • Vedení technického směřování softwarového produktu našeho klienta
  • Budeš pracovat v prostředí 5 agilních týmů
  • Komunikovat s vývojáři, Business analytiky, Scrum mastery, Product ownery a Stake holdery na denní bázi
  • Seznámíš se s architekturou projektu (především na backendu) a jejím dalším rozvojem, zajišťovat návrhy řešení pro nové iniciativy
  • Budeš udržovat technický dluh na přijatelné úrovni - určovat priority, navrhovat řešení a mít celkový přehled o implementaci
  • Zodpovědnost za nefunkční požadavky (udržitelnost, škálovatelnost, bezpečnost)
  • Mentoring a podpora vývojářů, aby se podíleli na architektuře a sdíleli technické a doménové znalosti
  • Vytváření dokumentace
  • Přímá komunikace se zákazníkem
  • Podpora nebo koordinace iniciativ na zlepšení vývojového procesu

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Pojďme se potkat, pokud máš zkušenosti:

  • Jako seniorní backendový vývojář
  • S návrhem backendové architektury
  • S automatizací vývojového procesu (např. GitLab pipelines, SAST, SonarQube).
  • S efektivním řešením (odbouráváním) technického dluhu a jsi schopen dělat kompromisy
  • S vynikající komunikací a máš leadership schopnosti
  • Se škálováním vývoje
  • Tech stack: Kotlin/Java, Spring, PostgreSQL, Timescale, RabbitMQ, Docker
  • Další Tech Stack: React, Kubernetes, Elastic, Logstash, Kibana, Google cloud platform, Pulumi

Absolutní svobodu. Řekněme, že jsi člověk, který je neustále na cestách, rád si pospí, potřebuje častěji dobíjet baterky a nesnáší pracovní stereotyp. V ARTINu neděláš kompromisy. Věříme ti. Můžeš měnit projekty, tvůj pracovní den začíná i končí v hodinách, které si sám zvolíš, máš k dispozici neomezenou dovolenou a pracuješ odkudkoli chceš. A to mohou samozřejmě být i dog-friendly kanceláře ARTINu. Jedny se nachází v Praze a jedny v Brně, přičemž jejich design směřuje k jedinému: tvůj maximální komfort. Samozřejmostí je vysoce kvalitní káva, čaj a lednička plná jídla k tvým službám. Na milovníky sportu v ARTINu čeká lezecká stěna, stolní fotbálek a tenis nebo hrazdy pro shybování. A po pracovním/sportovním výkonu si můžeš odpočinout v chill zóně, kde najdeš virutální realitu či vodní dýmku.

V ARTINu ti můžeme slíbit, že se u náš budeš rozvíjet. Jsme otevření a vždy od nás dostaneš konstruktivní zpětnou vazbu. Jsme odvážní a nebojíme se originálních nápadů. Jsme spolehliví a co slíbíme, to vždy splníme. A hledáme kolegy a přátele, kteří s námi tyto hodnoty sdílí. Hledáme tebe.