Team leader výrobní linky - Náborový bonus 50.000 Kč ! (m/ž)

Do výrobní společnosti hledáme vhodné kandidáty / kandidáty na pozici Team leader výrobní linky.

Pozice je vhodná pro kandidáty s praxí.

Náplň práce:

  • koordinovat práci na výrobní lince
  • zaškolování nových operátorů

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • znalost výrobního prostředí
  • zkušenost s vedením lidí ve výrobním prostředí
  • ochotu pracovat na směny
  • velmi odpovědný přístup k práci

Co dostanete na oplátku:

  • stabilní zaměstnání
  • odborné zaučení
  • možnost kariérního i finančního růstu
  • volné víkendy
  • odpovídající mzda dle Vašich zkušeností
  • měsiční bonusy až do výše 7 500 Kč
  • příplatek za odpolední
  • navýšený příplatek za noční
  • dotované stravné
  • 25 dní dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • NÁBOROVÝ BONUS 100.000 Kč
  • další zajímavé benefity