VEDOUCÍ OBCHODU Velešín | mzda 40.000 Kč

Přidejte se k nám a buďte součástí naší vítězné sestavy! Hledáme novou hvězdu pro vedoucí pozici našeho obchodu v krásném Velešíně.

CO BUDETE DĚLAT:

• Udržíte náš obchod v TOP formě a zaručíte, že zákazníci budou nadšení z nákupu

• Budete mít plnou kontrolu nad plynulým chodem prodejny a jejím úspěchem

• Vaše charisma a schopnost motivovat budou klíčem k vytvoření silného a jednotného týmu

• Objednávky, přijímání zboží, inventarizace – to vše bude pod vaší taktovkou

Jaké zkušenosti byste měli mít:

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

• • Vzdělání SOU/SŠ

• • Podmínkou jsou zkušenosti v maloobchodě - vedení prodejny a správa týmu

• • Vstřícný přístup k zákazníkům, organizační dovednosti a a schopnost samostatné práce

Co dostanete na oplátku:

CO VÁM NABÍZÍME:

• • Práci, která Vás bude bavit každý den

• • Odměny, příplatky a výhody, které Vám rozšíří úsměv na tváři

• • Garantujeme základní měsíční mzdu 40.000 Kč

• • Každý den máte zajištěný dobrý oběd díky stravenkám v hodnotě 140 Kč

• • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání

• • Zázemí stabilní společnost

Pošlete nám svůj životopis - rádi vás přivítáme v našem týmu.