Senior Recruiter

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Rychle rosteme a stavíme top-notch recruitment tým.

Budeš se podílet na kompletním náborovém procesu, postaráš se o skvělou candidate experience uchazečů a povedeš ukázkový onboarding nováčků. Employer branding pro Tebe bude nedílnou součástí náboru, tím teď budeme trávit dost času. Budeš nabírat komerční i tech role (těch bude méně), od ambiciózních talentů těsně po škole až po ostřílené matadory.

Jsme tým 14ti národností, takže anglicky tu budeš mluvit denně. Potkávat se budeme v kancelářích v Praze na Jungmaňáku. Získáš ojedinělé zkušenosti a zážitky při podílení se na růstu B2B tech startupu, který už teď na globálním trhu zanechává slušnou stopu .

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Miluješ recruitment, lidi, navazování a rozvíjení vztahů a lidských příběhů.

V náboru už se chvíli pohybuješ a ideálně máš zkušenost ze startupového prostředí. Recruiterské funnely Ti nejsou cizí, ale na nábor se díváš kreativně, jsi tak trochu markeťačka/markeťák, protože o tom to je. Kandidáty vnímáš jako zákazníky a podle toho k nim přistupuješ. V rámci onboardingu neděláš babysitting, ale care.

Chceš být (nebo už jsi) součástí komunity stejně smýšlejících lidí, kteří Tě inspirují, jak tenhle náš craft dělat s co největším zaujetím. Chceš růst a svou práci děláš vždy férově. Umíš přijmout feedback a ráda/rád ho poskytuješ. Vždy a každému. Jsi multitasker, ale zároveň neděláš kompromisy pokud jde o kvalitu. Máš se ráda/rád – neplýtváš časem nad tím co nefunguje a rychle hledáš alternativy jak věci posunout. Empatie a asertivita jsou Tvoje přednosti.

Jsi expert v tom co děláš a proto Ti přijde přirozené pomáhat line manažerům a ostatním členům Yieldiga s co nejplynulejším procesem náboru. Věci tu nejsou vytesané do kamene, takže Tvou iniciativu se spoluvytvářením náborového mixu vítáme, očekáváme a rádi se s Tebou nad ní budeme pravidelně potkávat.

Jsi to Ty? Napiš. Už se na Tebe těšíme!

Co dostanete na oplátku:

   Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 14 zemí světa)
   Mac / PC
☎️   Mobilní tarif
   Flexibilní pracovní doba a home office
   Odpočineš si u nás - máme 5 týdnů dovolené
   Sickdays když se cítíš pod psa
☀️   Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
   Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
   Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
️   MultiSport karta pro očistu duše i těla
   English lessons
   Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
   Příjemné prostory na Jungmannově náměstí
   Denně čerstvé ovoce a občerstvení
   Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Human Resources, region Praha hl.m.

Recruitment Support (Part-Time, Student-Friendly )

  • Dodo
  • Prague
  • By agreement

DODO is unstoppable! We are a data-driven logistics service for e-commerce, retail, restaurants, and fast food, and in a few years, we have become one of the fastest-growing technology companies in…

Recruitment Support (Part-Time, Student-Friendly )

Junior People Care Specialist - part-time

  • Goodcall
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Přidejte se k nám a pracujte v interním týmu jedné z nejprogresivnějších skupin recruitment-related společností současnosti. Zodpovědná práce, inspirativní kolegové, konstantní rozvoj, důvěra a…

Junior People Care Specialist - part-time

Obchodní zástupce pro HR služby

  • HOFMANN WIZARD
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Do našeho rostoucího týmu Hofmann Personal hledáme ambiciózního a výkonného Obchodního zástupce, který bude zodpovědný za prodej a rozvoj našich služeb v oblasti personálního poradenství a náboru…

Obchodní zástupce pro HR služby