Senior Recruiter

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Rychle rosteme a stavíme top-notch recruitment tým.

Budeš se podílet na kompletním náborovém procesu, postaráš se o skvělou candidate experience uchazečů a povedeš ukázkový onboarding nováčků. Employer branding pro Tebe bude nedílnou součástí náboru, tím teď budeme trávit dost času. Budeš nabírat komerční i tech role (těch bude méně), od ambiciózních talentů těsně po škole až po ostřílené matadory.

Jsme tým 14ti národností, takže anglicky tu budeš mluvit denně. Potkávat se budeme v kancelářích v Praze na Jungmaňáku. Získáš ojedinělé zkušenosti a zážitky při podílení se na růstu B2B tech startupu, který už teď na globálním trhu zanechává slušnou stopu .

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Miluješ recruitment, lidi, navazování a rozvíjení vztahů a lidských příběhů.

V náboru už se chvíli pohybuješ a ideálně máš zkušenost ze startupového prostředí. Recruiterské funnely Ti nejsou cizí, ale na nábor se díváš kreativně, jsi tak trochu markeťačka/markeťák, protože o tom to je. Kandidáty vnímáš jako zákazníky a podle toho k nim přistupuješ. V rámci onboardingu neděláš babysitting, ale care.

Chceš být (nebo už jsi) součástí komunity stejně smýšlejících lidí, kteří Tě inspirují, jak tenhle náš craft dělat s co největším zaujetím. Chceš růst a svou práci děláš vždy férově. Umíš přijmout feedback a ráda/rád ho poskytuješ. Vždy a každému. Jsi multitasker, ale zároveň neděláš kompromisy pokud jde o kvalitu. Máš se ráda/rád – neplýtváš časem nad tím co nefunguje a rychle hledáš alternativy jak věci posunout. Empatie a asertivita jsou Tvoje přednosti.

Jsi expert v tom co děláš a proto Ti přijde přirozené pomáhat line manažerům a ostatním členům Yieldiga s co nejplynulejším procesem náboru. Věci tu nejsou vytesané do kamene, takže Tvou iniciativu se spoluvytvářením náborového mixu vítáme, očekáváme a rádi se s Tebou nad ní budeme pravidelně potkávat.

Jsi to Ty? Napiš. Už se na Tebe těšíme!

Co dostanete na oplátku:

   Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 14 zemí světa)
   Mac / PC
☎️   Mobilní tarif
   Flexibilní pracovní doba a home office
   Odpočineš si u nás - máme 5 týdnů dovolené
   Sickdays když se cítíš pod psa
☀️   Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
   Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
   Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
️   MultiSport karta pro očistu duše i těla
   English lessons
   Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
   Příjemné prostory na Jungmannově náměstí
   Denně čerstvé ovoce a občerstvení
   Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Personalistika a HR, region Praha hl.m.

Group HR Project Manager

  • Fortuna
  • Prague
  • By agreement

Fortuna has become an established brand among customers within just a few years. We became a proud international Family of companies carrying Fortuna Entertainment Group from the first betting shop.…

Group HR Project Manager

Immigration Consultant

  • Talentinno
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Pro naší sesterskou společnost - renomovanou imigrační společnost poskytující podporu cizincům v České Republice hledáme zkušenou kolegyni/ zkušeného kolegu na pozici Immigration Consultant.…

Immigration Consultant

Recruitment Partner

  • Košík
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a právě expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V…

Recruitment Partner