Specialista zákaznické péče - HPP/částečný úvazek

Haló, haló. Máš chuť stát se hlasem Rohlíku? Připoj se do našeho hvězdného týmu. Jsme mistry empatie a spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější. Jsme jedno velké ucho a snažíme se splnit každé přání, které od nich po telefonu slyšíme nebo které čteme na webu. Chceš s námi ovlivnit boží službu a budovat firmu, která je 1 na trhu? Rozhodujeme se rychle a chytře a díky naší super vypečené partě nám to vše jde jako po másle!

Detailní popis pozice

  •  Budeš naslouchat požadavkům našich zákazníků a snažit se jim pomoci nebo poradit

  •  Upravovat a vyřizovat jejich objednávky či reklamace

  •  Přijímat pochvalu i kritiku a tu následně předávat do správných rukou

  •  Reagovat na příspěvky našich zákazníků na Facebooku, online chatu nebo jen vyřizovat došlé emaily

  •  Spolupracovat s našimi kurýry

  •  Pomáhat s nutnou administrativou

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadujeme

  • Rodilého mluvčího - vládneš skvěle češtinou v psané i mluvené formě

  • Základní počítačová gramotnost (Word, Excel, e-mail) je pro tebe samozřejmostí

  • Máš maturitu

  • Časová flexibilita a ochota pracovat na směny. Nabízíme možnost plného nebo kratšího úvazku:
    Plný úvazek - osmihodinové směny nerovnoměrně rozvržené, práce v týdnu i o víkendech
    Kratší úvazek - 20hod./týden, čtyřhodinové směny rozvržené primárně v časech 8-12 hod a 16-20 hod včetně 2 víkendů v měsíci

  • Máš rád/a lidi, umíš s nimi přirozeně mluvit, uklidnit je, zjistit, co je trápí

  • Když se sejde víc úkolů, neztratíš hlavu

  • Angličtina je výhodou

Co dostanete na oplátku:

Nabízíme

  •  Budeš se starat o klienty, kterým naše služby opravdu pomáhají a mají je rádi

  •  Jsme 100% pečující oddělení (nenavoláváme studené kontakty jako v prodejních call centrech, řešíme pouze potřeby našich zákazníků)

  •  Sedíme v srdci Karlína přímo u stanice metra a tramvaje Křižíkova

  • Zajímavé benefity, např. neomezenou dovolenou, kartu Multisport, jazykové kurzy, firemní knihovnu, společné akce (sportovní či party), možnost sbírat ocenění od kolegů,  a to pak proměnit za hodnotné poukázky např. v Alze, Slevomatu, Zalandu atd.

  •  Samozřejmostí je notebook a telefon jako pracovní vybavení

  • Navíc garantujeme růst mezd v čase (po půl roce, po roce atd.)

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Customer Care, region Praha hl.m.

Koordinátor/ka servisu

  • HOFMANN WIZARD
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Do našeho týmu hledáme šikovného Koordinátora/ku servisního týmu. Pokud máte rádi živou a pestrou práci, kde se neustále něco děje, a zároveň se cítíte jistí v organizaci a komunikaci se zákazníky,…

Brigádník zákaznické péče

  • Rohlik.cz
  • Praha - Karlín
  • Dohodou

Haló, haló. Máš chuť stát se hlasem Rohlíku? Připoj se do našeho hvězdného týmu. Jsme mistry empatie a spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější. Jsme jedno velké ucho a snažíme se…

Pracovník zákaznického servisu

  • XXXLutz
  • Praha - Stodůlky
  • Dohodou

Toužíš se stát součástí klíčového týmu, který naviguje zákazníka a ulehčuje mu cestu ke spokojenosti? Přidej se k XXXLutz!