Pracovník analýz

Pro našeho klienta hledáme:


Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Vaším hlavním úkolem bude analyzování produktů a procesů se zaměřením na zvyšování kvality, snižování rozptylu a odstraňování neshod.

V rámci této činnosti budete detailně analyzovat produkty a procesy pomocí specializovaných nástrojů a přístrojů. Součástí analýzy bude i vyhodnocování dat.

Budete také koordinovat interní a externí měření i ve spolupráce s dodavateli.

K analýzám využijete metodické nástroje jako Ishikawa diagram, 5 Why, six sigma a pokročilé statistické metody jako např. ověřování hypotéz, analýzy způsobilostí, ověřování variability a stability procesu, vyhodnocování trendů.

S týmem kolegů z ostatních oddělení budete spolupracovat při hledání příčin nalezených chyb ve výrobě a u zákazníků. Dále s kolegy budete spolupracovat při stanovení nápravných opatření a také budete ověřovat účinnost těchto opatření.

Pro vaši běžnou agendu budete používat systém SAP, Excel, Outlook, Power Point, Skype a programy Minitab a Q-Das

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Pokud nemáte žádnou praxi, požadujeme ukončené bakalářské nebo inženýrské magisterské studium technického směru a chuť se učit nové věci. Zkušenosti s analýzou dat, zkušenosti v oblasti elektrotechniky nebo pneumatiky jsou vhodným předpokladem, a v tom případě není nutné vysokoškolské vzdělání, ale stačí středoškolské.

Znalosti nástrojů kvality z výrobní automotive firmy Vám usnadní první kroky na této pozici, ale nejsou nutnou podmínkou.

Definování způsobu a plánovaného rozsahu prováděné analýzy chyb a její odsouhlasení s technickým oddělením a samostatné provedení chybové analýzy na bázi DMAIC-cyklu.

Instruktáž budete potřebovat k nutným opatřením v rámci analýz ve spolupráci s technickým oddělením (třídění, výběr zkušebních vzorků, přestavba zařízení a strojů, provádění měření).

Samostatné vypracování strategií analýz a výběr vhodných analytických metod.

Koordinace interních a externích měření a analýz, provádění měření v rámci analytických strategií a vývoj nových analytických metod a strategií za účelem efektivní analýzy.

Co dostanete na oplátku:

Podporu a vstřícnost našeho sehraného týmu. 

Na veškeré činnosti Vás zaučí zkušení kolegové.

Pružná pracovní doba.

Benefity a bonusy: karta Sodexo, cafeterie Sodexo, vánoční odměna, občerstvení na pracovišti a možnost dalšího vzdělávání ve Vašem oboru, příspěvek na dovolenou, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Výroba, region Plzeň

Mechanik - Elektronik - mzda 45.000 - 55.000 Kč

  • HOFMANN WIZARD
  • Plzeňský kraj - okres Tachov
  • 45 - 55 000 Kč/měs

Vstupte do světa elektrotechniky! Přijměte výzvu a připojte se k nám jako Mechanik-Elektronik! Máte vrozenou zvědavost a vášeň pro elektroniku? Hledáme nadšeného elektronika, který touží objevovat…

Mechanik - Elektronik - mzda 45.000 - 55.000 Kč

Seřizovač strojů (m/ž) - RANNÍ směna

  • HOFMANN WIZARD
  • Stříbro
  • Dohodou

Budete nastavovat a seřizovat krimpovací a lisovací stroje, provádět výbrusy, kontrolovat stav a provádět údržby strojů a nástrojů na svěřeném úseku Při své práci budete nastavovat parametry…

Seřizovač strojů (m/ž) - RANNÍ směna

Teamleader ve skladu (ž/m) - 13 mzda, příspěvek na dojíždění

  • HOFMANN WIZARD
  • okres Tachov
  • 35 - 39 000 Kč/měs

Hledáme nového vedoucího týmu skladu! Jste motivovaný vůdce, který hledá novou výzvu? V této pozici se budete pohybovat v oblasti skladu a logistiky. Budete mít na starost komunikaci s řidiči,…

Teamleader ve skladu (ž/m) - 13 mzda, příspěvek na dojíždění