Business Development Manager - komerční pronájem logistických a průmyslových zón

Naším klientem je česká investiční a developerská skupina mající ve svém portfoliu celou řadu logistických a průmyslových objektů/zón. V souvislosti s přípravou výstavby dalších projektů hledáme obchodně zdatného kandidáta/kandidátku se zodpovědností za zajištění pronájmu komerčních prostor a vše s tím související. 

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

V rámci této pozice budete komunikovat přímo s majoritním akcionářem. Bude jeho pravou rukou v oblasti dlouhodobé koncepce pronájmu skladových nebo výrobních prostor. Vaším úkolem bude přímá komunikace s potenciálními nájemci (logistické a spediční společnosti, výrobní a obchodní firmy...) a dále hledání i jiných alternatívních partnerství za účelem pronájmu  již existujících nebo připravovaných objektů. 

Vaším úkolem bude zastřešení i související agendy, kdy budete zastávat roli projektového managera k ordinujícího přípravnou a realizační fázi spojenou s relokací klientů a pod.


Pozice je vhodná pro někoho, kdo hledá zcela samostatnou práci z převážné části z HO (možnost kanceláře v centru Prahy). 

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme někoho kdo má adekvátní praxi a zkušenosti z podobné nebo související oblasti jako například:

 • prodej služeb  komplexní logistiky
 • praxe v oblasti pronájmu komerčních zón obdobného charakteru
 • zkušenosti s prodejem služeb do segmentu firem, které mohou představovat potenciální klienty/nájemce 


Podmínkou je velice dobrá znalost AJ umožňující obchodní komunikaci a ochota cestovat po celé ČR a v případě potenciálního v i zahraničí.

 

Co dostanete na oplátku:

Pozice je koncipovaná jako seniorní obchodní a projektová role s adekvátními podmínkami.  K dispozici budete mít služební vůz i pro soukromé účely. Bude zcela na vás, jak si budete organizovat svou práci, kterou je možné (bude-li Vám to vyhovovat) vykonávat z naprosté části z HO. 

Klient je připraven nabídnou variantu HPP nebo i práci na IČO.


Konkrétní podmínky a detaily pozice Vám rád  sdělím telefonicky.


Kontakt: Jiří Březina, 602 259 577Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Obchod, marketing, nákup, region Česká republika

Vedoucí oddělení bytových doplňků Möbelix Hradec Králové

 • Möbelix
 • Hradec Králové
 • 26 - 33 000 Kč/měs

Dekorace, bytový textil, koberce a svítidla dělají z bydlení domov. Proto je v oddělení bytových doplňků stále živo, zákazníků dost. Aby vše dobře šlapalo, je třeba mít v čele týmu dobrého vedoucího.…

Vedoucí oddělení bytových doplňků Möbelix Hradec Králové

Vedoucí kanceláře/administrativní podpora Möbelix Hradec Králové

 • Möbelix
 • Hradec Králové
 • 27 - 31 000 Kč/měs

Jak skloubit práci v obchodě s kancelářskou prací? Jednoduše je propoj – staň se administrativní podporou prodejny a zároveň Vedoucím kolektivu v kanceláři prodejny Möbelix v Hradci Králové.

Vedoucí kanceláře/administrativní podpora Möbelix Hradec Králové

Montér a dopravce plánovaných kuchyní m/ž Möbelix Hradec Králové

 • Möbelix
 • Hradec Králové
 • 32 - 47 000 Kč/měs

Máš zkušenosti s truhlařinou a už chceš mít stálé zakázky a stabilní výdělek? Jako montér kuchyní v Möbelixu budeš mít své jisté. Každý den od pondělí do pátku dostaneš plán montáží a jedeš. Kvalitní…

Montér a dopravce plánovaných kuchyní m/ž Möbelix Hradec Králové